07 oktober 2010
En dan heb je een Nikon D90. Alleen het geluid al als de spiegel op en neer klapt en je wilt niets anders dan foto's nemen. En voordat je het weet heb je een nieuwe hobby en een paar foto shoots later begin je maar met Groningen Bij Nacht.nl. Eindelijk is het droog en donker. Ik kan niet wachten om de stad in de te gaan.
Ik heb mijn camera nu twee weken en ben al eerder op pad geweest, maar instabiel statief, gebrek aan afstandsbediening en kennis zorgen voor een matige tot zeer slechte foto's. Zelfs nu ben ik eigenlijk nog niet tevreden, maar de resultaten zijn gewoon te mooi om niet te publiceren
Maar veel geleerd, een afstandsbediening, een zeer stevig statief, betere kennis van schepte diepte, diafragma en dergelijke zijn allemaal een must voor mooie DRI foto's. Vanmiddag een nieuw statief gekocht, de Hama Profil Duo III en lekker stevig ding wat zijn vruchten onmiddellijk af heeft geworpen. Daar waar ik gisteren het hele statief bewoog als ik de sluitertijden wijzigde blijft nu alles mooi op zijn plek staan.
En vandaag had ik alle ingrediënten bij elkaar, tijd voor een paar uurtjes van een heerlijk herfst avond te genieten. Begin van de avond een rondje binnenstad gedaan, via de Turfstraat langs de Martinitoren weer terug naar de Maagdenbrug.
Later op de avond toen nog naar de Korrebrug gefietst. Eindelijk gelukt. Om vervolgens via de Ossenmarkt en de Noorderhaven langs de Martinikerk weer naar huis. Zo jammer dat het op de Ossenmarkt mis ging. Had mijn statief geplaatst een testshot genomen, statief iets verplaatst, iets meer inzoomen, nog een testshot. Perfect, aan de slag....helaas precies 0:00 uur en dan gaan de lichten van de Martinitoren uit.
Korrebrug Ossenmarkt Noorderhaven Hama Profil Duo III Martinikerk Martinitoren








